Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Banery wyborcze wyrzucone w lesie


DSC_0051Sporą gromadkę śmieci wskazał mieszkaniec naszego powiatu na zalesionym terenie w pobliżu miejscowości Pawłowo, gm. Szydłowo. Śmieci wyrzucone w lesie to niestety nadal dość powszechne zjawisko. Tyle, że w tym wypadku to banery wyborcze kandydatów do parlamentu ubiegających się o mandat w październikowych wyborach do Sejmu i Senatu. Są to banery kandydatów z komitetu Prawa i Sprawiedliwości, Zjednoczonej Lewicy, Kukuz^15 oraz niezależnego kandydata na senatora.


Od zakończenia kampanii wyborczej minęło już ponad 5 miesięcy. Komitety wyborcze były zobowiązane do posprzątania swoich materiałów wyborczych w terminie 30 dni od dnia wyborów. Skąd się wzięły w lesie takie materiały? Być może jakieś ustalenia poczyni straż gminna, do której takie zgłoszenie wpłynęło.

W trakcie kampanii wyborczej Codziennik Mławski pisał o zgłaszanych przez większość komitetów wyborczych (z wyjątkiem komitetu PSL) sygnałach o niszczeniu ich materiałów wyborczych na terenie gminy Szydłowo. Czy znalezisko ma z opisywaną sytuacją jakiś związek? Musimy poczekać na ustalenia straży gminnej w tej sprawie.

JK

DSC_0049 DSC_0047 DSC_0046 slider

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kiks
Kiks
7 lata temu

Przecież widać, że to czyjaś robota żeby zaszkodzić PiS, Kukiz. Dziwne, że akurat PSL tam nie ma…

Z daleka
Z daleka
7 lata temu

Nowakowski- a co wyborcy wyautowali go poza miasto? A gdzie jego „CUDOWNY” burmistrzunio ?|

Kolo
Kolo
7 lata temu

Powinni dostac po kilkadziesiat tysiecy zl kary bo komus moze i zlecili a ze ktos inny sie nie wywiazal to nadal powinien odpowiadac kandydat.
10tys za sztuke plakatu i nauczyliby sie

Kiks
Kiks
7 lata temu
Reply to  Kolo

Zastanów się co piszesz. Kare to powinni dostać Ci co zrobili tą ustawkę. Popytaj miejscowych o sprawę zrywania banerów wszystkich kandydatów za wyjątkiem PSL.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x