Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

15500 sztuk papierosów bez akcyzy zabezpieczyli wczoraj mławscy kryminalni


papierosy 18 04 1Mławscy kryminalni zabezpieczyli ponad 15 500 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.  Wartość rynkowa tytoniu to blisko 10 tysięcy złotych. Nielegalny towar przechowywany był w prywatnym budynku mieszkalnym na obrzeżach Mławy.


Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 kwietnia. Policjanci wydziału kryminalnego, na podstawie prowadzonych ustaleń, podczas przeszukania odnaleźli i zabezpieczyli ponad 15 500 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar, należący do 46- letniego mławianina, przechowywany był w pomieszczeniach prywatnego budynku.

Zgodnie z przepisami Kodeksu karnego skarbowego, za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy skarbowej, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

źródło: KPP Mława

papierosy 18 04 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x