Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jedna wystawa, troje autorów


PLAKAT3asMiejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie oraz Janusz Dębski zapraszają miłośników dobrej sztuki do obejrzenia wystawy  rysunków, grafik i fotografii  Moniki Kłobuckiej, Martyny Kuciejczyk i Szymona Dziubińskiego .


Na półpiętrze w gablotach znalazły się 64 prace czarno-białe i barwne, wieloformatowe wykonane przez twórców różnymi technikami.1016448_732328173468510_679647278_n

Monika prezentuje swoje rysunki ołówkiem (wprawki), które musiała wykonać na I roku studium architektury. Przedstawiają one m.in. pierwotne projekty domów, części ciała ludzkiego oraz kompozycje architektoniczno- przyrodnicze w przestrzeni.

Martyna, która specjalizuje się w różnorodnej grafice komputerowej  przedstawia szeroką gamę prac od plakatów  okolicznościowych log po przez surrealistyczne grafiki  a kończąc na portretach  tworzonych w kierunku  digital painting.

Zdjęcia Szymona to mieszanka dwóch światów  realnego i zaczarowanej fantazji autora, gdzie głównym tematem jest kobieta. Choć oba światy leżą na przeciwległych biegunach naszego życia, to jednak tworzą całość, która pokazuje piękno i naturę kobiety.

Więcej informacji o danym artyście będziecie państwo mogli przeczytać  z notek biograficznych, które zostały dołączone do wystawy.

Wystawę można oglądać do 7 maja br. od pon.- sob. w godz. otwarcia biblioteki.

Źródło: Janusz Dębski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x