Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

XI Zjazd absolwentów I LO w Mławie – 17 czerwca 2016


slider1Komitet organizacyjny serdecznie zaprasza absolwentów i wychowanków liceum na kolejny zjazd w nieco zmienionej w tym roku formule. Spotkanie będzie jednodniowe, rozpocznie się mszą św. a zakończy wieczornym piknikiem z muzyką i DJ. W tym roku organizatorzy rezygnują z organizacji balu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Będzie to 11 zjazd absolwentów i wychowanków liceum. Trochę przyśpieszyliśmy to spotkanie w stosunku do poprzedniego, ponieważ poprzedni zjazd odbył się cztery lata temu, w 2012 roku. Jest to podyktowane tym, że chcemy ujednolicić te zjazdy co 5 lat i chcielibyśmy, żeby były zgodne z czasem utworzenia szkoły. W roku 2016 szkoła kończy 110 lat istnienia – dlatego chcemy to zamknąć tym 11 zjazdem i od tej pory co kolejne 5 czy 10 lat je organizować  –  mówiła Maria Luberacka-Cobas, wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie 13 kwietnia na konferencji prasowej w I LO.slider2

17 czerwca br. w I LO organizatorzy od godz. witać będą gości i rejestrować tych którzy nie uczynili tego wcześniej. O godz. 10:30 rozpocznie się msza św.w kościele p.w Św. Trójcy w Mławie, koncelebrowana przez księży – absolwentów mławskiego liceum. Na godzinę 12 zaplanowane jest otwarcie zjazdu i część oficjalna.

Po południu przewidziane jest zapalenie zniczy na grobach absolwentów i nauczycieli, którzy spoczywających na mławskich cmentarzach, a potem spotkania klasowe.

O godz. 19 w sali gimnastycznej liceum rozpocznie się piknik, który może potrwać do białego rana.

Koszt uczestnictwa w zjeździe wynosi 50 zł od osoby i obejmuje pamiątki zjazdowe oraz udział w pikniku. Wpłaty można dokonywać na rachunek nr 95203000451110000004236810 z dopiskiem „Zjazd”.

Komitet organizacyjny bardzo prosi o zadeklarowanie chęci uczestnictwa, najlepiej poprzez wypełnienie i wysłanie deklaracji, która znajduje się na stronie internetowej szkoły. Można ją wysłać mailem na adres: lo1mlawazjazd@wp.pl lub pocztą do I Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego, ul. Wyspiańskiego 1, 06–500 Mława z dopiskiem „Zjazd”. Będzie też możliwość złożenia deklaracji w dniu zjazdu.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie w I LO ( tel. 23 654 37 15)  w Stowarzyszeniu „Wyspianum” (tel. 23 655 27 68), na stronie internetowej szkoły –  www.lo1mlawa.pl. jak również na stronach: www.wyspianum.edu.pl i www.wyspianum.pl

JK

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500