Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

XI Zjazd absolwentów I LO w Mławie – 17 czerwca 2016


slider1Komitet organizacyjny serdecznie zaprasza absolwentów i wychowanków liceum na kolejny zjazd w nieco zmienionej w tym roku formule. Spotkanie będzie jednodniowe, rozpocznie się mszą św. a zakończy wieczornym piknikiem z muzyką i DJ. W tym roku organizatorzy rezygnują z organizacji balu.


– Będzie to 11 zjazd absolwentów i wychowanków liceum. Trochę przyśpieszyliśmy to spotkanie w stosunku do poprzedniego, ponieważ poprzedni zjazd odbył się cztery lata temu, w 2012 roku. Jest to podyktowane tym, że chcemy ujednolicić te zjazdy co 5 lat i chcielibyśmy, żeby były zgodne z czasem utworzenia szkoły. W roku 2016 szkoła kończy 110 lat istnienia – dlatego chcemy to zamknąć tym 11 zjazdem i od tej pory co kolejne 5 czy 10 lat je organizować  –  mówiła Maria Luberacka-Cobas, wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie 13 kwietnia na konferencji prasowej w I LO.slider2

17 czerwca br. w I LO organizatorzy od godz. witać będą gości i rejestrować tych którzy nie uczynili tego wcześniej. O godz. 10:30 rozpocznie się msza św.w kościele p.w Św. Trójcy w Mławie, koncelebrowana przez księży – absolwentów mławskiego liceum. Na godzinę 12 zaplanowane jest otwarcie zjazdu i część oficjalna.

Po południu przewidziane jest zapalenie zniczy na grobach absolwentów i nauczycieli, którzy spoczywających na mławskich cmentarzach, a potem spotkania klasowe.

O godz. 19 w sali gimnastycznej liceum rozpocznie się piknik, który może potrwać do białego rana.

Koszt uczestnictwa w zjeździe wynosi 50 zł od osoby i obejmuje pamiątki zjazdowe oraz udział w pikniku. Wpłaty można dokonywać na rachunek nr 95203000451110000004236810 z dopiskiem „Zjazd”.

Komitet organizacyjny bardzo prosi o zadeklarowanie chęci uczestnictwa, najlepiej poprzez wypełnienie i wysłanie deklaracji, która znajduje się na stronie internetowej szkoły. Można ją wysłać mailem na adres: [email protected] lub pocztą do I Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego, ul. Wyspiańskiego 1, 06–500 Mława z dopiskiem „Zjazd”. Będzie też możliwość złożenia deklaracji w dniu zjazdu.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie w I LO ( tel. 23 654 37 15)  w Stowarzyszeniu „Wyspianum” (tel. 23 655 27 68), na stronie internetowej szkoły –  www.lo1mlawa.pl. jak również na stronach: www.wyspianum.edu.pl i www.wyspianum.pl

JK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x