Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs ODBLASKOWA SZKOŁA na etapie misji specjalnej


sliderPrzed uczestnikami konkursu  „Odblaskowa szkoła – czyli mali bohaterowie na odblaskowej misji”, ostatnie zadanie – „Komiksowe zasady drogowe”. Komisja konkursowa do tej pory oceniła dwa poprzednie zadania – film i plakat. Rywalizacja odbywa się na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy walczą o tytuł „Odblaskowej klasy”.


O zwycięstwo w odblaskowych misjach specjalnych  rywalizują 103 klasy z całego powiatu mławskiego. Uczniowie przygotowują trzy zadania. Dwa zadania już za nimi – odblaskowy Smart – Film oraz Akcja Plakat. Do wykonania została ostatnia misja specjalna, która może przesądzić o zwycięstwie w konkursie – kryptonim misji „Komiksowe zasady drogowe”. Szczegóły zadania dostępne są na stronie internetowej mławskiej policji.

Zwycięzców wszystkich trzech zadań poznamy w czerwcu, podczas Wielkiego Finału.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x