Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Augustynowicz najlepszy spośród naszych. Turniej o puchar komendanta


74TenisCezary Augustynowicz okazał się najlepszym zawodnikiem z powiatu mławskiego podczas turnieju tenisa stołowego o puchar komendanta Powiatowej Policji w Mławie. Młody zawodnik rodem z gminy Wiśniewo zajął w klasyfikacji generalnej trzecia lokatę.

KSP Mława nabór

Zmagania rozegrane na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej zgromadziły na starcie dwudziestu tenisistów. Wśród nich przeważali nasi gracze, ale żaden nie zdołał się przebić do finału.  W decydującym pojedynku o główne trofeum spotkali się dwaj płocczanie. Po dwóch stronach stołu stanęli Jarosław Politowski i  Tomasz Korczak. Zwycięsko z rywalizacji wyszedł Politowski. Korczakowi przypadła druga lokatą, na najniższym podium uplasował się wspomniany na wstępie Augustynowicz.

Najstarszym zawodnikiem imprezy się mławianin Franciszek Dąbkowski. Z kolei inny nasz reprezentant Maciej Sieradzki odebrał puchar Fair-Play.

Drużynowo zwyciężyli przedstawiciele Mławy I. Wyprzedzili zawodników z Płocka, KPP Mława, Wieczfni Kościelnej oraz KPP Żuromin.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz