Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Tymek najlepszym zawodnikiem rocznika 2005. Pięć medali Płetwala


sliderReprezentanci mławskiego Płetwala zameldowali się na starcie pierwszej edycji ogólnopolskiej imprezy  „W poszukiwaniu talentów”. Prezes klubu, a zarazem trener Tomasz Szczepański zabrał ze sobą do Rypina 25 zawodników. Do domu wrócili z pięcioma medalami.

KSP Mława nabór

Konkurencja była duża – na starcie stanęło ponad 500 zawodników z trzydziestu dwóch klubów. Klasą sama dla siebie okazali się przybysze z Osowej Góry. Wygrali klasyfikację medalową, stając osiemnaście razy na podium. Płetwal zajął w tym zestawieniu piętnastą pozycję.

Liderem naszej ekipy okazał się urodzony w 2005 roku Tymoteusz Łoboda. Na 100 metrów stylem dowolnym okazał się najlepszy (1.14.72), natomiast na 100 metrów stylem grzbietowym (1.25.67)  uplasował się na drugim miejscu. W obu wyścigach pobił rekordy życiowe.

Brązowe medale zdobyły Amelia Butryn (rocznik 2008) i Zuzanna Szynkiewicz (rocznik 2007). Pierwsza z wymienionych zawodniczek na 25 metrów stylem grzbietowym, druga na 50 metrów stylem klasycznym.

Nie zabrakło także drużynowych wyróżnień. Walcząca na dystansie 4×50 metrów stylem zmiennym sztafeta dziesięciolatków wywalczyła brązowy krążek. Wyznaczony odcinek pokonała w czasie 2.58.29, a dokonali tego Julia Błażkiewicz, Jan Sowiński, Natalia Tomczak oraz Dominik Osik.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz