Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tymek najlepszym zawodnikiem rocznika 2005. Pięć medali Płetwala


sliderReprezentanci mławskiego Płetwala zameldowali się na starcie pierwszej edycji ogólnopolskiej imprezy  „W poszukiwaniu talentów”. Prezes klubu, a zarazem trener Tomasz Szczepański zabrał ze sobą do Rypina 25 zawodników. Do domu wrócili z pięcioma medalami.


Konkurencja była duża – na starcie stanęło ponad 500 zawodników z trzydziestu dwóch klubów. Klasą sama dla siebie okazali się przybysze z Osowej Góry. Wygrali klasyfikację medalową, stając osiemnaście razy na podium. Płetwal zajął w tym zestawieniu piętnastą pozycję.

Liderem naszej ekipy okazał się urodzony w 2005 roku Tymoteusz Łoboda. Na 100 metrów stylem dowolnym okazał się najlepszy (1.14.72), natomiast na 100 metrów stylem grzbietowym (1.25.67)  uplasował się na drugim miejscu. W obu wyścigach pobił rekordy życiowe.

Brązowe medale zdobyły Amelia Butryn (rocznik 2008) i Zuzanna Szynkiewicz (rocznik 2007). Pierwsza z wymienionych zawodniczek na 25 metrów stylem grzbietowym, druga na 50 metrów stylem klasycznym.

Nie zabrakło także drużynowych wyróżnień. Walcząca na dystansie 4×50 metrów stylem zmiennym sztafeta dziesięciolatków wywalczyła brązowy krążek. Wyznaczony odcinek pokonała w czasie 2.58.29, a dokonali tego Julia Błażkiewicz, Jan Sowiński, Natalia Tomczak oraz Dominik Osik.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x