Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Złodzieje nadal liczą na łupy z włamu


włam (2)W ciągu ostatniego weekendu mławska policja odebrała dwa zgłoszenia włamań i kradzieży do nowo budowanych domów. Do obu zdarzeń doszło na terenie Nowej Otoczni. Sprawcy ukradli przewody elektryczne i urządzenia.


W jednym z przypadków, sprawcy weszli do niezamkniętego budynku. Ukradli przewód siłowy, wiertarkę, sterownik z pompą do systemu grzewczego. W drugim przypadku, złodzieje włamali się przez drzwi balkonowe. Ukradli przetwornicę elektryczną. Trwają czynności policji.

Policja apeluje o odpowiednie zabezpieczanie nowobudowanych domów i  nadzór, tak by budynki nie pozostawały przez dłuższy czas bez kontroli właściciela. Opuszczone tereny budowy, to niestety dobre miejsce do działania złodziei.

źródło: Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x