Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianie pośród uczestników warszawskich uroczystości w 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej


pis 1Około 100 osób dwoma autokarami i własnymi pojazdami wybrało się z Mławy na główne obchody 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Warszawie. Wśród uczestników byli m.in. miejski radny Michał Pol, Jan Łukasik radny powiatowy, lokalni działacze struktur PIS oraz inne osoby chcące uczestniczyć w takim wydarzeniu osobiście.


 Warszawskie uroczystości rozpoczęły się już od rana i odbywały się w kościele św. Anny, przed Pałacem Prezydenckim i w archikatedrze św. Jana Chrzciciela, a także na Krakowskim Przedmieściu. Przed Pałacem Prezydenckim o godz. 16:50 przemówienie wygłosił prezydent Andrzej Duda. Tam też została odsłonięta tablica poświęcona śp. prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu. O godz. 19 w archikatedrze św. Jana Chrzciciela mszę św. w intencji ofiar katastrofy odprawił ks. Kard. Kazimierz Nycz, a uczestniczyli w niej prezydent Andrzej Duda oraz premier Beata Szydło. Obchody zakończył o godz. 21 apel pamięci oraz wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

JK

pis 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
wiola
wiola
5 lata temu

brawo

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x