Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mławianie pośród uczestników warszawskich uroczystości w 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej


pis 1Około 100 osób dwoma autokarami i własnymi pojazdami wybrało się z Mławy na główne obchody 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Warszawie. Wśród uczestników byli m.in. miejski radny Michał Pol, Jan Łukasik radny powiatowy, lokalni działacze struktur PIS oraz inne osoby chcące uczestniczyć w takim wydarzeniu osobiście.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

 Warszawskie uroczystości rozpoczęły się już od rana i odbywały się w kościele św. Anny, przed Pałacem Prezydenckim i w archikatedrze św. Jana Chrzciciela, a także na Krakowskim Przedmieściu. Przed Pałacem Prezydenckim o godz. 16:50 przemówienie wygłosił prezydent Andrzej Duda. Tam też została odsłonięta tablica poświęcona śp. prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu. O godz. 19 w archikatedrze św. Jana Chrzciciela mszę św. w intencji ofiar katastrofy odprawił ks. Kard. Kazimierz Nycz, a uczestniczyli w niej prezydent Andrzej Duda oraz premier Beata Szydło. Obchody zakończył o godz. 21 apel pamięci oraz wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

JK

pis 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
wiola

brawo