Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławianie pośród uczestników warszawskich uroczystości w 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej


pis 1Około 100 osób dwoma autokarami i własnymi pojazdami wybrało się z Mławy na główne obchody 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Warszawie. Wśród uczestników byli m.in. miejski radny Michał Pol, Jan Łukasik radny powiatowy, lokalni działacze struktur PIS oraz inne osoby chcące uczestniczyć w takim wydarzeniu osobiście.

KSP Mława nabór

 Warszawskie uroczystości rozpoczęły się już od rana i odbywały się w kościele św. Anny, przed Pałacem Prezydenckim i w archikatedrze św. Jana Chrzciciela, a także na Krakowskim Przedmieściu. Przed Pałacem Prezydenckim o godz. 16:50 przemówienie wygłosił prezydent Andrzej Duda. Tam też została odsłonięta tablica poświęcona śp. prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu. O godz. 19 w archikatedrze św. Jana Chrzciciela mszę św. w intencji ofiar katastrofy odprawił ks. Kard. Kazimierz Nycz, a uczestniczyli w niej prezydent Andrzej Duda oraz premier Beata Szydło. Obchody zakończył o godz. 21 apel pamięci oraz wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

JK

pis 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławianie pośród uczestników warszawskich uroczystości w 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
wiola
Gość

brawo

wpDiscuz