Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Działalność lekkoatletyczną w Mławie uznaje za strategiczną dla polskiej lekkiej atletyki


lekkoatletyka

fot. prezes PZLA dr Jerzy Skucha oraz prezes Mazowieckiej Akademii Lekkoatletycznej i Klubu Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława, płk Janusz S. Żbikowski


W dniu 07.04.2016 r. (czwartek), w siedzibie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w Warszawie odbyło się spotkanie prezesa PZLA dr Jerzego Skuchy z prezesem Mazowieckiej Akademii Lekkoatletycznej i Klubu Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława płk Januszem S. Żbikowskim.

Spotkanie to zakończyło się wydaniem przez prezesa PZLA oświadczenia, w którym popiera On naszą działalność i wyraża swoje zadowolenie z podjętych przez akademię działań.

Oświadczenie prezesa PZLA dr Jerzego SkuchyŹródło: Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna

Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Casemiro
Casemiro
5 lata temu

Czas pokaże…

Sebastian
Sebastian
5 lata temu

to kiedy bieżnia tartanowa na stadionie ??

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x