Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

37 pocisków z czasów II wojny światowej znalezionych na terenie gminy Szydłowo


pociskiWczoraj (11 kwietnia), na terenie gm. Szydłowo, podczas prac polowych, odnaleziono 37 sztuk pocisków – są to niewybuchy z czasów II wojny światowej.


Jeśli znajdziecie taki niewybuch, pod żadnym pozorem nie dotykajcie go ani nie przenoście. Natychmiast powiadomcie policję i poczekajcie do przyjazdu patrolu. Takie niewybuchy, pomimo upływu lat, mogą okazać się niebezpieczne. Niewybuchy zabezpiecza patrol saperski z jednostki wojskowej.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x