Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niecka sportowa naszej pływalni już czynna


slider basenW dniu dzisiejszym (11 kwietnia) od godziny 13.30 już można korzystać z niecki sportowej w mławskiej pływalni.


– W piątek 8 kwietnia Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Mławie pobrała próbki wody do badania. Dzisiaj wyraziła zgodę na dopuszczenie dużej niecki do użytku – informuje dyrektor MOSiR Piotr Jankowski.

Niecka sportowa była zamknięta od 6 kwietnia z powodu wykrycia w wodzie bakterii Pseudomonas aeruginosa przeniesionej prawdopodobnie przez jednego z korzystających z pływalni.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie przypomina o wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z 2014 r.nakazujących  bezwzględnie przed wejściem do hali basenowej umycie ciała mydłem i spłukanie pod natryskiem (zalecane bez kostiumów kąpielowych).

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x