Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Niecka sportowa naszej pływalni już czynna


slider basenW dniu dzisiejszym (11 kwietnia) od godziny 13.30 już można korzystać z niecki sportowej w mławskiej pływalni.

Słoneczne ogrody Mława

– W piątek 8 kwietnia Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Mławie pobrała próbki wody do badania. Dzisiaj wyraziła zgodę na dopuszczenie dużej niecki do użytku – informuje dyrektor MOSiR Piotr Jankowski.

Niecka sportowa była zamknięta od 6 kwietnia z powodu wykrycia w wodzie bakterii Pseudomonas aeruginosa przeniesionej prawdopodobnie przez jednego z korzystających z pływalni.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie przypomina o wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z 2014 r.nakazujących  bezwzględnie przed wejściem do hali basenowej umycie ciała mydłem i spłukanie pod natryskiem (zalecane bez kostiumów kąpielowych).

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500