Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

15 kwietnia 2016. Spotkanie szkół z oddziałami integracyjnymi


sliderDnia 15 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie odbędzie się spotkanie uczniów szkół z  oddziałami integracyjnymi powiązane z odsłonięciem tablicy upamiętniającej mławską paraolimpijkę panią Krystynę Owczarczyk.


W spotkaniu wezmą udział reprezentanci II i III klas integracyjnych ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Ciechanowie, Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi z Przasnyszu, Zespołu Szkół nr 1 z Iłowa oraz Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie. Głównym celem imprezy jest kontynuacja współpracy między naszymi placówkami, rozpowszechnianie idei integracji w środowisku lokalnym, wspólna zabawa oraz krzewienie świadomości, że każdy może osiągać sukcesy    na miarę swoich możliwości.

Całość spotkania nawiązywać będzie do życia i twórczości Kornela Makuszyńskiego – patrona Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie.

SP nr 6 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x