Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Artyści zauroczyli publiczność


sliderCzwartkowe popołudnie na pewno zapisało się w pamięci bywalców koncertów w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Mławie.  


W czwartek 7 marca br. odbył się recital wokalny, którego wykonawcami byli, znani z licznych występów, Michał Gogolewski – bas oraz Robert Gorgoń – fortepian.

Artyści wykonali utwory takich kompozytorów jak: Georg Friedrich Haendel, Antonio Vivaldi, Gabriel Faure, Giuseppe Verdi, Mieczysław Karłowicz czy Tadeusz Baird. Program koncertu był urozmaicony, każdy znalazł coś dla siebie.

Publiczność z zainteresowaniem słuchała, brawa na koniec świadczyły, że koncert podobał się i to bardzo.

RK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x