Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zachęcamy do udziału w akcji „Biegam Bo Lubię”Przypominamy, że rusza ogólnopolska akcja biegowa „Biegam Bo Lubię”. Pierwsze zajęcia odbędą się na mławskim stadionie już w sobotę 9 kwietnia o godz. 9.30 .

Akcja jest skierowana do osób zarówno zaczynający przygodę z bieganiem, jak i tych bardziej zaawansowanych. Jej organizatorem i pomysłodawcą jest Fundacja Wychowanie Przez Sport, a realizatorem zajęć będą lokalni trenerzy współpracujący z fundacją: Konrad Nosarzewski i Mateusz Olszewski.

Konrad Nosarzewski – biegacz długodystansowy, uczestnik i zdobywca wielu medali w zawodach biegowych rozgrywanych na terenie całego kraju, posiadacz klas sportowych na dystansach 10 km, półmaratonu oraz maratonu. Legitymuje się następującymi życiówkami: (1km ~ 2:34, 10km ~ 33:17, 21.097 ~ 01:15:02, 42.195 ~ 2:35:07).

Mariusz Olszewski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel wf oraz instruktor lekkoatletyki, pasjonat biegania i szeroko rozumianej aktywności fizycznej.

Wszystkie aktualne informacje na temat zajęć zamieszczane będą na bieżąco na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/biegambolubiemlawa.

(red.)

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x