Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warsztaty kuchni wegańskiej w Mławie


wege-mlawa


Stowarzyszenie Ostra Zieleń zaprasza na warsztaty kuchni wegańskiej, które odbędą się 23 kwietnia br., w godz. 13.00- 15.00, w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Porozmawiamy o weganiźmie, zdrowiu i zwierzętach, obalimy mity i zachęcimy do spróbowania diety bezmięsnej. Opowiemy o tym jak bilansować dietę, żeby znalazły się w niej wszystkie niezbędne składniki, jak przygotowywać różne produkty, gdzie je kupić, jakich używać potraw. – zachęcają organizatorzy.

Każdy z uczestników dostanie również starter oraz inne materiały, które pomogą w przejściu na weganizm. Po krótkim wykładzie i dyskusji uczestnicy zostaną zaproszeni na poczęstunek.

Źródło: Ostra Zieleń Mława/facebook events

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x