Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ustalono tożsamość szczątków znalezionych na ulicy Wąskiej


slider pro 1 – Wyniki badań Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji próbek DNA pobranych od kobiety, która przesłuchiwana była w charakterze świadka oraz próbki pobranej ze szczątków znalezionych w studzience kanalizacyjnej na ulicy Wąskiej w Mławie pozwoliły potwierdzić, że są to szczątki jej ojca – podaje Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.


– Wszczęte przez prokuraturę postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci nie jest zakończone. Prokuratura nadal nie otrzymała pełnej opinii sekcyjnej – dodaje prokurator Bagiński.

JK

Przypomnijmy, szczątki zostały znalezione 16 października 2015 r. w studzience kanalizacyjnej na ulicy Wąskiej przez pracowników Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod-Kan”. Prokuratura wszczęła wówczas postępowanie z art. 155 kodeksu karnego w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.  Na podstawie przeprowadzonej w Zakładzie Medycyny Sądowej w Warszawie sekcji zwłok nie udało się ustalić przyczyny śmierci. Prokuratura czeka na pełne wyniki opinii sekcyjnej.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x