Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Siatkarze Zawkrza spadają do czwartej ligi


KSP Mława nabór

W przyszłym sezonie siatkarzy mławskiego Zawkrza nie zobaczymy w szeregach trzecioligowców. Nie mogło być inaczej, skoro w całych tegorocznych rozgrywkach zdobyli zaledwie pięć punktów.  Dwa ostatnie pojedynki nie powiększyły dorobku podopiecznych Szymona Zejera.

Tak nisko siatkówka w naszym mieście jeszcze nie była. Zupełnie nie wyszedł eksperyment z postawieniem na własnym wychowanków. Owszem w pojedynczych spotkaniach potrafili nawiązać walkę z konkurentami, ale nie miało to żadnego przełożenia na zdobywane punkty. Udało się je  zgarnąć tylko dwa razy – za sprawą zwycięstwa na własnym parkiecie z Volley Ostrołęka oraz wyjazdowego triumfu nad Powsinkiem Wilanów.

Dwa ostatnie pojedynki nie poprawiły dorobku, mimo że zawkrzanie mierzyli się z  młodymi ekipami z Warszawy. Zarówno w kadrze MKS-u MDK, jak i MOS-ie Wola przeważali juniorzy, trafiali się także kadeci. Mimo to nasi gracze nie byli w stanie zwyciężyć nawet w jednej partii.

W konfrontacji z MDK-iem powalczyli się tylko w premierowym secie. Mogli go nawet przy odrobinie szczęścia wygrać, ale ostatecznie polegli po zaciętej walce na przewagi 24:26. Przegrana w takich okolicznościach zupełnie rozkleiła naszych graczy. W dwóch kolejnych odsłonach zdobyli odpowiednio jedenaście i dziewięć oczek.

Niewiele lepiej spisali się nasi siatkarze w ostatnim pojedynku sezonu na własnym parkiecie.  MOS Wola okazał się zbyt wymagającym konkurentem. Nie pomogły roszady w składzie, stołeczni gracze wykazali swoją wyższość w niespełna godzinę.

W sobotę 9 kwietnia, w ostatnim pojedynku tegorocznych rozgrywek, Zawkrze zmierzy się na wyjeździe z zespołem z Garwolina.

 MKS MDK Warszawa – KS Zawkrze Mława 3:0 (24, 10, 11)

KS Zawkrze Mława – UMKS MOS Wola 0:3 (-19, -23, -18)

Bez tytułu

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz