Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa mławskich fotografików w Działdowie


wystawa_kwiecienOd 1 do 30 kwietnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie można oglądać prace grupy mławskich fotografików.


– Jest to kolejna wystawa jaką prezentujemy w działdowskiej bibliotece w ramach trwającej od wielu lat współpracy tej placówki z Galerią 13. Wystawa obejmuje 10 prac przedstawiających przyrodę i krajobrazy Mławy i okolic – opowiada Janusz Dębski opiekun Galerii 13 w Mławie.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x