Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Płonąca szambiarka na wysypisku w Uniszkach Cegielni


slider1Dwa zastępy JRG Mława gasiły w poniedziałek 4 kwietnia br. pożar szambiarki na terenie wysypiska w Uniszkach Cegielni należącego do firmy Novago.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8:51. W akcji uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława. Prawdopodobnie od zwarcia instalacji elektrycznej zapaliła się kabina szambiarki marki Man – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500