Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na DK nr 7 Opel Corsa zjechał z wysokiego nasypu


slider2We wtorek 5 kwietnia br. samochód osobowy marki Opel Corsa zjechał z wysokiego nasypu na Drodze Krajowej nr 7 na prostym odcinku drogi, pomiędzy skrzyżowaniami DK nr 7 z ulicą Warszawską a ulicą Płocką. Trzy osoby znajdujące się w aucie znalazły się w szpitalu.


– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 15:39. Samochód osobowy Opel Corsa znalazł się w pasie przydrożnym na drodze krajowej nr 7 około 1,5 m poniżej poziomu tej drogi. Trzy osoby zespół ratownictwa medycznego odwiózł do mławskiego szpitala. Na miejscu zdarzenia działania podjęły dwa zastępy JRG Mława. Policja ustala okoliczności zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 06.04.2016

– Jak wynika z ustaleń, na miejscu zdarzenia drogowego, kierująca samochodem marki Opel Corsa, 51- letnia mieszkanka pow. mławskiego, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi i zjechał do rowu. Pasażerkami opla były jej dwie córki w wieku 19 i 16 lat. Kierująca oraz obie pasażerki doznały ogólnych obrażeń ciała. Po udzieleniu im pomocy w szpitalu, zostały zwolnione do domu. Kierująca oplem kobieta została ukarana mandatem – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

 (red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x