Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Na DK nr 7 Opel Corsa zjechał z wysokiego nasypu


slider2We wtorek 5 kwietnia br. samochód osobowy marki Opel Corsa zjechał z wysokiego nasypu na Drodze Krajowej nr 7 na prostym odcinku drogi, pomiędzy skrzyżowaniami DK nr 7 z ulicą Warszawską a ulicą Płocką. Trzy osoby znajdujące się w aucie znalazły się w szpitalu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 15:39. Samochód osobowy Opel Corsa znalazł się w pasie przydrożnym na drodze krajowej nr 7 około 1,5 m poniżej poziomu tej drogi. Trzy osoby zespół ratownictwa medycznego odwiózł do mławskiego szpitala. Na miejscu zdarzenia działania podjęły dwa zastępy JRG Mława. Policja ustala okoliczności zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 06.04.2016

– Jak wynika z ustaleń, na miejscu zdarzenia drogowego, kierująca samochodem marki Opel Corsa, 51- letnia mieszkanka pow. mławskiego, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi i zjechał do rowu. Pasażerkami opla były jej dwie córki w wieku 19 i 16 lat. Kierująca oraz obie pasażerki doznały ogólnych obrażeń ciała. Po udzieleniu im pomocy w szpitalu, zostały zwolnione do domu. Kierująca oplem kobieta została ukarana mandatem – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

 (red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500