Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wystawa Mławskiego Klubu Fotograficznego w Ostródzie


Mławianie na wernisażu. Fot. prywatne

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Prace 25 fotografików przede wszystkim z Mławy, ale również z Żuromina, Działdowa i Warszawy można oglądać w  Ostródzie w Galerii Sztuki „Zamek” .  Tam właśnie w niedzielę 3 kwietnia br. odbył się wernisaż wystawy „Przegląd twórczości Mławskiego Klubu Fotograficznego i przyjaciół”.

O działalności  klubu  licznie przybyłym mieszkańcom Ostródy opowiedział jego opiekun  Janusz Dębski. Niektórzy fotograficy opowiedzieli także o sobie i swojej twórczości.

Na wystawie swoje prace zaprezentowali: Janusz Dębski, Robert Bartosewicz, Dorota Kalinowska, Krzysztof Napierski , Cezary Lewandowski, Mateusz Serafin , Darek Tadrzyński , Marek Arent, Monika i Kinga Olszewska, Marcin Pontus, Danuta Gastołek, Milena Kordalska, Anita Kamal, Joanna Krzemieniewska, Beata Sobieraj, Gabriela Szymańska, Zygmunt i Ola Mężykowscy, Roman Fryza, Dominika Kolasińska, Mirosława Czajkowska, Anna Humięcka, Ewa Czaplińska i Anna Mówińska.

Tradycyjnie wernisażowi towarzyszyły występy artystyczne, a także smaczny poczęstunek.  Potem potoczyły się swobodne rozmowy będące okazją do wymiany opinii o prezentowanych pracach.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500