Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Jest już komplet chętnych pań do programu „Bezpieczna Mławianka”


bezpieczna-mlawiankaOgromne zainteresowanie kursem samoobrony dla kobiet w Mławie. W ciągu zaledwie jednego dnia zgłosiło się tyle pań chętnych do udziału w programie, że zapisy zostały zamknięte. W tej edycji projektu weźmie udział 26 kobiet, które nauczą się stosowania prostych i skutecznych technik samoobrony.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Spotkanie inaugurujące kurs zaplanowane jest na 13 kwietnia 2016 r., o godz. 17:30 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

– W piątek (1 kwietnia br.)  przed godz. 16:00 zakończyliśmy nabór do IV edycji  kursu Bezpieczna Mławianka. Niestety nie mamy już wolnych miejsc. Kilka pań oczekuje na liście rezerwowej. Z uwagi na brak miejsc nie przyjmujemy już zgłoszeń.  Wszystkie panie, które nie zdążyły zapisać się na kurs, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500