Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest już komplet chętnych pań do programu „Bezpieczna Mławianka”


bezpieczna-mlawiankaOgromne zainteresowanie kursem samoobrony dla kobiet w Mławie. W ciągu zaledwie jednego dnia zgłosiło się tyle pań chętnych do udziału w programie, że zapisy zostały zamknięte. W tej edycji projektu weźmie udział 26 kobiet, które nauczą się stosowania prostych i skutecznych technik samoobrony.


Spotkanie inaugurujące kurs zaplanowane jest na 13 kwietnia 2016 r., o godz. 17:30 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

– W piątek (1 kwietnia br.)  przed godz. 16:00 zakończyliśmy nabór do IV edycji  kursu Bezpieczna Mławianka. Niestety nie mamy już wolnych miejsc. Kilka pań oczekuje na liście rezerwowej. Z uwagi na brak miejsc nie przyjmujemy już zgłoszeń.  Wszystkie panie, które nie zdążyły zapisać się na kurs, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x