Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
meblolux

Brak wody na części ulicy Narutowicza


DSC_0015W dniu dzisiejszym mieszkańcy części ulicy Narutowicza pozbawieni są bieżącej wody w związku z awarią sieci wodociągowej. Szczególnie dotkliwe jest to dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który nadal odwiedza wiele osób składających wnioski o świadczenia rodzinne w ramach programu 500 plus.Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „WOD-KAN” Sp. z o.o. w Mławie  informuje, że z powodu awarii wodociągowej w ulicy Gabriela Narutowicza na odcinku od ulicy Wąskiej do rzeki Seracz i ulicy Poświętnej nastąpi przerwa w dostawie wody. Trwają prace nad usunięciem awarii.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500