Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Brak wody na części ulicy Narutowicza


DSC_0015W dniu dzisiejszym mieszkańcy części ulicy Narutowicza pozbawieni są bieżącej wody w związku z awarią sieci wodociągowej. Szczególnie dotkliwe jest to dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który nadal odwiedza wiele osób składających wnioski o świadczenia rodzinne w ramach programu 500 plus.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „WOD-KAN” Sp. z o.o. w Mławie  informuje, że z powodu awarii wodociągowej w ulicy Gabriela Narutowicza na odcinku od ulicy Wąskiej do rzeki Seracz i ulicy Poświętnej nastąpi przerwa w dostawie wody. Trwają prace nad usunięciem awarii.

(red.)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x