Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Reagujemy na pijanych za kierownicą


slder trzezwoscPodczas weekendu, na drogach powiatu mławskiego policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 400 kierujących. Pomimo wzmożonych działań prewencyjno – kontrolnych, nie zabrakło jednak kierowców, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu.


Rekordzista miał 3 promile. Został zatrzymany w niedzielę, 3 kwietnia o godz. 12:05 na ul. Ordona w Mławie. Jak wynika z ustaleń, Jacek L. lat 42, mieszkaniec pow. mławskiego, kierował samochodem marki Citroen Berlingo.  Policję zaalarmował anonimowy świadek.

W sobotę, 2 kwietnia o godz. 22:00 w Lipowcu Kościelnym, interweniujący patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Opel  Corsa. Jan I., lat 63, zam. pow. mławski, miał w organizmie ponad 2,30 promila alkoholu.

W piątek, 1 kwietnia o godz. 18:00 na ul. Napoleońskiej w Mławie, interweniujący policjanci zatrzymali  nietrzeźwego, kierującego samochodem marki Nissan Almera. Kierowca, 40- letni Mirosław F., mieszkaniec Mławy, miał ponad 1,40 promila alkoholu.

W 2015 roku mławscy policjanci zatrzymali 169 nietrzeźwych kierujących, rok wcześniej – 176. Coraz częściej policjanci otrzymują zgłoszenia dotyczące nietrzeźwych kierujących od anonimowych świadków. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 997 i przekazać informację. Taka reakcja może uratować czyjeś zdrowie a nawet życie – a to najważniejsza sprawa.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500