Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

7 kwietnia. Recital wokalny w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Mławie


Serdecznie zapraszamy do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie (ul. Sienkiewicza 24) na recital wokalny, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 7 kwietnia o godz.17:30.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Wykonawcami będą Michał Gogolewski – bas oraz Robert Gorgoń – fortepian.

Obaj artyści są nauczycielami szkoły muzycznej, laureatami ogólnopolskich konkursów, czynnie koncertującym muzykami.

W programie koncertu utwory takich kompozytorów jak: Georg Friederich Haendel, Antonio Vivaldi, Gabriel Faure, Giuseppe Verdi, Mieczysław Karłowicz czy Tadeusz Baird.

Wstęp wolny.

Recital 7 kwietnia 2016 r.

Źródło: MG

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500