Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Wypadek na obwodnicy Konopek


sliderDo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś około godziny 9 na skrzyżowaniu dróg:  wojewódzkiej 615 z drogą na Nosarzewo i Konopki przy giełdzie towarowej.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Doszło tam do zderzenia skutera z samochodem dostawczym. Do zdarzenia został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale ostatecznie został zawrócony gdyż okazało się, że kierujący pojazdami nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 9:01. Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz jeden zastęp OSP Stupsk. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane, ale nikt nie został przewieziony do szpitala. Na miejscu obecny był zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500