Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek na obwodnicy Konopek


sliderDo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś około godziny 9 na skrzyżowaniu dróg:  wojewódzkiej 615 z drogą na Nosarzewo i Konopki przy giełdzie towarowej.


Doszło tam do zderzenia skutera z samochodem dostawczym. Do zdarzenia został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale ostatecznie został zawrócony gdyż okazało się, że kierujący pojazdami nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 9:01. Na miejscu zdarzenia działania ratownicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz jeden zastęp OSP Stupsk. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane, ale nikt nie został przewieziony do szpitala. Na miejscu obecny był zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x