Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Wiceminister edukacji odwiedzi Mławę


Teresa Wargocka - Sekretarz StanuNa zaproszenie mławskich szkół katolickich gościć będzie w Mławie wiceminister edukacji Teresa Wargocka. Wraz z posłanką Anną Cicholską weźmie udział w konferencji pt. „Zmiany w systemie oświaty z perspektywy małych miejscowości”.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Spotkanie ma charakter otwarty. Zaproszeni są wszyscy rodzice, nauczyciele, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych powiatu mławskiego, a także przedstawiciele samorządów. Konferencja odbędzie się 7 kwietnia o godz. 18.00 w budynku Gimnazjum Katolickiego przy ul. Krasińskiego 5.

(red.)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
zuza
Gość
zuza

Będzie o likwidacji gimnazjów w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?