Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone” – warsztaty w Gimnazjum nr 2 w MławieW dniu 22 marca uczniowie klasy 1 d Gimnazjum nr 2 w Mławie uczestniczyli w warsztatach „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone’’.

Warsztaty prowadził pan Michał Zawadka, autor książek dla dzieci, założyciel wydawnictwa Mind&Dream, aktor, konferansjer, lektor, copywriter, artysta estradowy, telewizyjny i kaskader filmowy, mówca inspiracyjno-motywacyjny, trener wystąpień publicznych. Jego pasją jest retoryka, sztuka słowa, możliwości i tajemnice umysłu oraz osiąganie założonych celów.

W czasie zajęć prowadzący motywował uczestników do odkrywania niezależności między poczuciem własnej wartości i świadomości a przynależnością do grupy, uczył wyznaczania sobie celów i drogi do ich osiągania, wskazywał potęgę wytrwałości i cierpliwości oraz znaczenie własnej siły w dążeniu do realizacji zamierzeń. W bardzo ekspresyjny sposób aktywizował młodzież do udziału w proponowanych działaniach i zachęcał do aktywnego wykorzystywania czasu.

Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się, jak ważne jest rozwijanie własnych pasji i zainteresowań w życiu i byli bardzo usatysfakcjonowani udziałem w zajęciach.
Uczniowie uczestniczyli w warsztatach dzięki zaproszeniu organizatora – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

Źródło: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x