Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone” – warsztaty w Gimnazjum nr 2 w Mławie


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


W dniu 22 marca uczniowie klasy 1 d Gimnazjum nr 2 w Mławie uczestniczyli w warsztatach „Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone’’.

Warsztaty prowadził pan Michał Zawadka, autor książek dla dzieci, założyciel wydawnictwa Mind&Dream, aktor, konferansjer, lektor, copywriter, artysta estradowy, telewizyjny i kaskader filmowy, mówca inspiracyjno-motywacyjny, trener wystąpień publicznych. Jego pasją jest retoryka, sztuka słowa, możliwości i tajemnice umysłu oraz osiąganie założonych celów.

W czasie zajęć prowadzący motywował uczestników do odkrywania niezależności między poczuciem własnej wartości i świadomości a przynależnością do grupy, uczył wyznaczania sobie celów i drogi do ich osiągania, wskazywał potęgę wytrwałości i cierpliwości oraz znaczenie własnej siły w dążeniu do realizacji zamierzeń. W bardzo ekspresyjny sposób aktywizował młodzież do udziału w proponowanych działaniach i zachęcał do aktywnego wykorzystywania czasu.

Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się, jak ważne jest rozwijanie własnych pasji i zainteresowań w życiu i byli bardzo usatysfakcjonowani udziałem w zajęciach.
Uczniowie uczestniczyli w warsztatach dzięki zaproszeniu organizatora – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

Źródło: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500