Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Biegam Bo Lubię w Mławie, Kuciejczyk w Toruniu


sliderRusza ogólnopolska akcja biegowa „Biegam Bo Lubię”. Nie ominie także Mławy, w sobotę 9 kwietnia o godz. 9.30 odbędą się pierwsze zajęcia. W planach trenerzy BBL mają się spotykać ze śmiałkami co tydzień, areną będzie mławski stadion.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Akcja jest skierowana dla osób zarówno zaczynający przygodę z bieganiem, jak i tych bardziej zaawansowanych. Jej organizatorem i pomysłodawcą jest Fundacja Wychowanie Przez Sport, a realizatorem zajęć będą lokalni trenerzy współpracujący z fundacją: Konrad Nosarzewski i Mateusz Olszewski.

Konrad Nosarzewski – biegacz długodystansowy, uczestnik i zdobywca wielu medali w zawodach biegowych rozgrywanych na terenie całego kraju, posiadacz klas sportowych na dystansach 10 km, półmaratonu oraz maratonu. Legitymuje się następującymi życiówkami: (1km ~ 2:34, 10km ~ 33:17, 21.097 ~ 01:15:02, 42.195 ~ 2:35:07).

Mariusz Olszewski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel wf oraz instruktor lekkoatletyki, pasjonat biegania i szeroko rozumianej aktywności fizycznej.

Wszystkie aktualne informacje na temat zajęć zamieszczane będą na bieżąco na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/biegambolubiemlawa.

Najlepszy w kategorii 

Niewykluczone, że w niektórych zajęciach weźmie udział Henryk Kuciejczyk. Po zdobyciu brązowego medalu halowych mistrzostw Polski nie próżnuje. Tuż przed świętami Wielkanocy  stanął na starcie zawodów inaugurujących Grand Prix województwa kujawsko-pomorskiego.

Do rywalizacji na dystansie 8300 metrów stanęło ponad 300 zawodników. Nasz zawodnik był szesnasty w kategorii open. Natomiast w swojej kategorii M-55 uplasował się na pierwszym miejscu.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500