Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biegam Bo Lubię w Mławie, Kuciejczyk w Toruniu


sliderRusza ogólnopolska akcja biegowa „Biegam Bo Lubię”. Nie ominie także Mławy, w sobotę 9 kwietnia o godz. 9.30 odbędą się pierwsze zajęcia. W planach trenerzy BBL mają się spotykać ze śmiałkami co tydzień, areną będzie mławski stadion.


Akcja jest skierowana dla osób zarówno zaczynający przygodę z bieganiem, jak i tych bardziej zaawansowanych. Jej organizatorem i pomysłodawcą jest Fundacja Wychowanie Przez Sport, a realizatorem zajęć będą lokalni trenerzy współpracujący z fundacją: Konrad Nosarzewski i Mateusz Olszewski.

Konrad Nosarzewski – biegacz długodystansowy, uczestnik i zdobywca wielu medali w zawodach biegowych rozgrywanych na terenie całego kraju, posiadacz klas sportowych na dystansach 10 km, półmaratonu oraz maratonu. Legitymuje się następującymi życiówkami: (1km ~ 2:34, 10km ~ 33:17, 21.097 ~ 01:15:02, 42.195 ~ 2:35:07).

Mariusz Olszewski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel wf oraz instruktor lekkoatletyki, pasjonat biegania i szeroko rozumianej aktywności fizycznej.

Wszystkie aktualne informacje na temat zajęć zamieszczane będą na bieżąco na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/biegambolubiemlawa.

Najlepszy w kategorii 

Niewykluczone, że w niektórych zajęciach weźmie udział Henryk Kuciejczyk. Po zdobyciu brązowego medalu halowych mistrzostw Polski nie próżnuje. Tuż przed świętami Wielkanocy  stanął na starcie zawodów inaugurujących Grand Prix województwa kujawsko-pomorskiego.

Do rywalizacji na dystansie 8300 metrów stanęło ponad 300 zawodników. Nasz zawodnik był szesnasty w kategorii open. Natomiast w swojej kategorii M-55 uplasował się na pierwszym miejscu.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x