Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezpieczna Mławianka 2016 – możesz być jedną z nas !


BANER wzór 2016 Bezpieczna MławiankaRusza czwarta edycja autorskiego programu profilaktycznego mławskiej policji pod nazwą „Bezpieczna Mławianka”. Kurs samoobrony dla kobiet, połączony z zajęciami warsztatowymi jest całkowicie bezpłatny. Zajęcia zaplanowano od 13 kwietnia do 30 maja br. Zapisy trwają do 8 kwietnia lub do wyczerpania miejsc.


Organizatorem  tegorocznej edycji lokalnego programu, skierowanego do wszystkich mieszkanek powiatu jest Starosta Mławski, Komenda Powiatowa Policji w Mławie oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie. Poprzednie edycje programu spotkały się z dużym uznaniem i zainteresowaniem mieszanek – jest to zatem najlepsza rekomendacja.  Kursantki pod okiem instruktora i trenera personalnego trenować będą  proste i skuteczne techniki samoobrony. Zaplanowano także specjalistyczne zajęcia warsztatowe z psychologami, policjantami oraz funkcjonariuszami straży pożarnej.

Udział w kursie pozwala na przełamanie psychicznych barier przed obroną oraz wyćwiczenie prostych techniki samoobrony.  Zapisy uczestniczek   do drugiej edycji programu potrwają od 31 marca do 8 kwietnia br., lub do wyczerpania miejsc. Z uwagi na bezpieczeństwo, w  kursie może wziąć udział maksymalnie 26 pań. Wszystkie panie, na czas trwania kursu, zostaną bezpłatnie ubezpieczone.

Współorganizatorem IV edycji programu jest Burmistrz Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Mławska Hala Sportowa, Komenda Powiatowa PSP w Mławie oraz Akademia Sztuk Walki Senshi.  Zajęcia z technik samoobrony poprowadzi doświadczony trener oraz funkcjonariusz  mławskiej policji, st. sierż. Artur Możdżonek – 2 Dan Taekwondo ITF.  Pełen plan szkolenia dostępny jest na stronie internetowej KPP w Mławie.

Co zrobić, by wziąć udział w kursie? – wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo, dzwoniąc pod numer 23 654 72 66, kom. 506 890 706.  Zapisy prowadzone są wg kolejności zgłoszeń. Trzeba się jednak pospieszyćliczba miejsc jest ograniczona. Ostatnim warunkiem udziału w kursie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej w dniu inauguracji programu. W  IV edycji kursu mogą wziąć udział panie, które do tej pory nie uczestniczyły w programie „Bezpieczna Mławianka”.

Zgłoszenia przyjmowane są  w dni robocze,

w godz. od 10:00 – 16:00 od 31 marca do 8 kwietnia 2016 r.

 Spotkanie inaugurujące kurs odbędzie się 13 kwietnia 2016 r., o godz. 17:30 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x