Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych


546ab90eb6b82bcfee41a37fac456176Trwa akcja – zostaw 1 % podatku w Mławie, pamiętaj o złożeniu CIT-8 do Urzędu Skarbowego do 31 marca.


Jak wypełnić formularz CIT-8, inne terminy rocznych sprawozdań organizacji pozarządowych w 2016 r., jest projekt rozporządzenia w sprawie ewidencji stowarzyszeń zwykłych, nie taka straszna odpowiedzialność członków stowarzyszeń zwykłych, pozarządowe mity i fakty, co zrobić, jeśli statut jest do wymiany? Konkurs na najlepsze projekty dofinansowywane ze środków Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych, Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił konkursy – w obszarze „turystyka i krajoznawstwo”, działania na rzecz przeciwdziałania zaburzeniom życia rodzinnego w związku z alkoholem, Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ogłosi konkurs ofert na realizację zadań w podobszarze: działania na rzecz przeciwdziałania zaburzeniom życia rodzinnego w związku z alkoholem.

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych [format .doc]

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych [format .pdf]

Źródło: Agnieszka Puzio-Dębska/UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x