Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Interesujące spotkania autorskie w bibliotece


Przed nami dwa interesujące spotkania autorskie w MBP im. B. Prusa w Mławie.


W najbliższy piątek, 1 kwietnia br.  biblioteka serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe ph. „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Natomiast we wtorek, 5 kwietnia br., mławską bibliotekę odwiedzi Krzysztof Nowakowski. Biblioteka zaprasza na spotkanie ph. „Psim zaprzęgiem przez życie” raz promocję książki autora pt. „23 km”.

js-biblioteka

1

Krzysztof Nowakowski – marzyciel, sportowiec, maszer, adventurer. Mąż i ojciec. Razem z żoną Darią od niemal 17 lat podróżuje przez życie psim zaprzęgiem, organizując wyprawy w rejony polarne i startując w najdłuższych wyścigach psich zaprzęgów w Europie. W roku 2010 dwa psio-ludzkie zespoły prowadzone przez Darię i Krzysztofa objechały dookoła największe europejskie jezioro położone za kołem polarnym, Inarijarvi. Trzysta kilometrów pokonali w trzy dni. To był początek ich zmagań z Daleką Północą, o których opowiada książka „23 kilometr”.

Więcej na blogu autora:                                                           

http://syberiada-adventure.blogspot.com/

http://syberiada-adventure.com/

Źródło: MBP im. B. Prusa w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x