Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

W MDK „Zima” tylko do 12 kwietnia


slider (2)Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza do Galerii „Foyer” Miejskiego Domu Kultury w Mławie na wystawę fotograficzną pejzaży Mławy i okolic zatytułowaną Zima – Wiosna.Do 12 kwietnia br. wystawione są prace fotograficzne zimowych pejzaży mławskich fotografików Roberta Bartosewicza, Celiny Błaszczyk, Danuty Gastołek, Jacka Mianowskiego, Dariusza Tadrzyńskiego.  Wystawę oglądać można codziennie w godzinach pracy Miejskiego Domu Kultury.

Od 13 kwietnia prezentowana będzie druga, wiosenna część wystawy.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500