Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sukces warcabistki z Windyk


suriNatalia Sadowska z Windyk (gmina Wieczfnia Kościelna)  wygrała Puchar Świata w Paramaribo Surinam (Ameryka Południowa)  w warcaby 100 polowe.


Po znakomitej grze wyprzedziła V.Dumesz (Holandia) i T.Tansykkużynę (Rosja). Wygrana w Paramaribo to bardzo poważna zaliczka do wygrania Pucharu Świata. Nasza zawodniczka nie przegrała żadnej partii, w tym nie przegrała partii z mistrzem świata Alexandrem Shvartsmanem. Znakomity wynik w Surinamie oznacza również normę mi oraz spore zyski rankingowe  (+29). Jest już pewne, że właśnie gmi Natalia Sadowska będzie naszym numerem jeden na liście rankingowej FMJD.

oprac. JK

źródło: PZW Leszek Pętlicki, foto: P.Suchecki

surinam

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x