Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wybory Miss Szkoły 2016 w Zawadach


slider kobZ okazji Dnia Kobiet odbyły się w naszej szkole wybory Miss Szkoły 2016r. Było bardzo ciekawie, a to za sprawą tego, iż naszymi kandydatkami na misski byli…….. nasi koledzy z klasy 6. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich wyglądu jak również występu.


A zadanie mieli naprawdę trudne. Musieli zaprezentować się wszystkim w stroju codziennym, powiedzieć kilka słów o sobie, odpowiedzieć na podchwytliwe pytania, przygotować reklamę poszczególnych przedmiotów, np. szczotki do zamiatania, młotka. Zaprezentowali się również w strojach sportowych.

Jednak największą niespodzianką był ich występ w strojach wieczorowych. Wszyscy byliśmy zdumieni, jak bardzo nie przypominali siebie. wyglądali OSZAŁAMIAJĄCO. Na pewno w pamięci pozostanie nam na długo ich występ taneczny, który był dla nich totalnym zaskoczeniem. Ale jak zwykle zatańczyli fenomenalnie.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie i już czekamy na następne wybory Miss Szkoły. Jury, w skład którego wchodzili wybrani nauczyciele i uczniowie, miało „ciężki orzech do zgryzienia”.

A oto wyniki wyborów:

2 wice miss – Marcin Bucholski, jako Klementynka

1 wice miss – Marcin Osowski, jako Marcelinka

Miss Szkoły – Olek Karol, jako Tosia

źródło : SP w Zawadach

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1.5 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x