Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na powitanie wiosny „nowi profesorowie” w szkole w Zawadach


sli wiosnaUczniowie Szkoły Podstawowej w Zawadach długo czekali na ten dzień. I wreszcie mogli powitać upragnioną Wiosnę. Ten dzień rozpoczęli od wykonania plakatów przedstawiających długo wyczekiwaną porę roku, następnie wszyscy razem udali się z piękną marzanną wykonaną przez uczniów klasy VI, a by pożegnać zimę a powitać wiosnę.


Po spaleniu kukły uczniowie uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych, z tą różnicą, iż w role nauczycieli wcielili się ich koledzy i koleżanki z klas V i VI. Wszyscy byli bardzo zdziwieni ale jednocześnie zadowoleni z takiej zamiany, a nowi „profesorowie” już wiedzą, co będą robić w przyszłości. Dzień powitania Wiosny mogą wszyscy zaliczyć do bardzo udanego dnia!!!

Źródło: SP w Zawadach

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x