Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konkurs plastyczny ogłoszony przez Wod-Kan rozstrzygnięty


slideeerZakład Wod-Kan Sp. z o. o. ogłosił w tym roku konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Światowego Dnia Wody. Jego rozstrzygnięcie nastąpiło w dniu wczorajszym – 22 marca. Właśnie tego dnia obchodzony jest ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Światowy Dzień Wody.


Salka przygotowana w przedsiębiorstwie dla uczestników konkursu i ich rodzin bardzo szybko zapełniła się po brzegi. Na przybyłych gości czekały napoje i ciasteczka.

Wyniki konkursu ogłosił prezes Wod-Kan Marek Dusiński. Choć komisja oceniająca zgodnie z regulaminem wybrała i nagrodziła trzy najlepsze prace, to upominki – kolorowe książeczki o wodzie otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

– Na konkurs wpłynęło 36 prac. Wszystkie prace są świetne i piękne. Komisja w składzie  Renata Adamczak – Sawicka, Iwona Borkowska oraz moja osoba miała trudny wybór – mówił prezes Marek Dusiński.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Lena Kaźmierczak – nagroda tablet edukacyjny

II miejsce – Antonina Wachowicz – nagroda klocki LEGO

III miejsce – Mikołaj Sarnecki – puzzle

Prezes Dusiński pogratulował laureatom, podziękował wszystkim dzieciom uczestniczącym w konkursie i zaprosił do udziału w kolejnej jego edycji w przyszłym roku.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x