Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tragiczna śmierć w agencji ochrony. Nowe informacje


slider 2Wiadomo już na pewno, że śmierć nastąpiła na skutek postrzału z broni palnej, choć nie znamy jeszcze ostatecznej wersji zdarzeń, które doprowadziły w dniu wczorajszym do tragicznej śmierci 71 letniego Ryszarda K. prezesa Agencji Ochrony Detektyw.


22 marca br. około godziny 16 pod siedzibą Agencji Ochrony Detektyw w pasażu handlowym na Osiedlu Książąt Mazowieckich pojawiły się dwa zastępy  mławskiej straży pożarnej, policjanci i zespół ratownictwa medycznego. Strażacy zamknęli dla ruchu na pewien czas ulicę Sienkiewicza, przygotowując prowizoryczne lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec ostatecznie wylądował kilkaset metrów dalej w stronę wiaduktu. W tym czasie w lokalu agencji czynności wykonywali policjanci z wydziału kryminalnego. W dniu zdarzenia prokurator Bagiński potwierdził jedynie że śmierć poniósł 71 letni mężczyzna.

Dziś w tej sprawie wiadomo już nieco więcej, na bardziej szczegółowe ustalenia trzeba jednak poczekać do czasu przeprowadzenia sekcji zwłok.

-Trwają jeszcze przesłuchania świadków. W najbliższym czasie przeprowadzona będzie też sekcja zwłok.  71 letni Ryszard K. został znaleziony martwy w swoim biurze. Drzwi były zamknięte od wewnątrz. Na tym etapie postępowania jako wiodącą hipotezę przyjmujemy śmierć samobójczą przez postrzelenie, choć żadnej wersji zdarzeń jeszcze nie można wykluczyć  –  podaje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x