Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

I miejsce klasy artystycznej Gimnazjum nr 2 w dekanalnym konkursie „Mławska Palma Wielkanocna”


IMAG0196W tym roku uczennice Gimnazjum nr 2 wzięły udział w organizowanym przez Stowarzyszenie „Wspólnota Mariacka” oraz parafię Matki Bożej Królowej Polski w Mławie konkursie na palmę wielkanocną. Odbywał on się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława oraz Starosty Powiatu Mławskiego.


Wykonanie palmy zajęło naszym uczennicom około 2 tygodni. Efektem tak ciężkiej, grupowej pracy było zdobycie I miejsca w kategorii: szkoły. Dziewczęta (Oliwia Olbryś, Julia Pinczewska, Emilia Romanowska, Wiktoria Telus, Katarzyna Ciesielska)  Laureatki otrzymały pamiątkowy dyplom, nagrody rzeczowe w postaci sandwiczy oraz statuetkę, którą przekazały na ręce pana dyrektora Jarosława Jabłonowskiego.


IMAG0181

IMAG0190

Źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x