Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie Gimnazjum nr 2 najlepsi w powiatowym konkursie języka niemieckiego i angielskiego


DSC_0061W marcu  2016 r. uczniowie naszego gimnazjum  wzięli udział w konkursie lingwistycznym zorganizowanym w Zespole Szkół nr 4 w Mławie.


Wśród naszych rywali znalazła się młodzież z  gimnazjów z  powiatu mławskiego. Konkurs miał formę testu pisemnego ( odbiór tekstów czytanych, pytania leksykalno- gramatyczne oraz informacje kulturo- i krajoznawcze ). Jego celem było rozpowszechnianie wiedzy z dziedziny gramatyki języka niemieckiego i angielskiego, kształcenie umiejętności rozumienia tekstów pisanych oraz rozwijanie uzdolnień lingwistycznych.

Nasi laureaci:

Weronika Rykowska IIIc – język niemiecki I miejsce

Wiktoria Wojtyra IIId – język niemiecki II miejsce

Mateusz Kuczmarski IIIc – język niemiecki III miejsce

Weronika Zaleska IIId – język angielski I miejsce.

źródło: Mariusz Dziubiński Gimnazjum Nr 2 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x