Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwa kurs na kandydata na sędziego lekkiej atletyki


CAM01333I etap kursu dla kandydatów na sędziów lekkiej atletyki odbył się 12 marca br.  I wykład „SKOKI”, poprowadził jeden z najlepszych polskich sędziów lekkoatletycznych mgr inż. Tadeusz Majsterkiewicz.


W ostatnią sobotę (19.03.16), odbył się II etap kursu, a tematem był blok konkurencji – „RZUTY”. Wykłady znakomicie poprowadził, znany polski informatyk mgr inż. Radosław Jurczak (były miotacz). Uczestniczyło 36 osób; około 25 z Mławy; pozostali z Działdowa, Iłowa i Lidzbarka. Spośród uczestników najwięcej było uczniów z Gimnazjum nr 1, czwórka dziewcząt reprezentowała I LO,  reszta z różnych szkół mławskich i kilka dorosłych osób.

III etap; odbędzie się też w sobotę – 02.04.16, rozpoczęcie o godz. 10:30, a tematem będą „BIEGI i STARTY” – wykładowca mgr Wojciech Krokoszyński.

 źródło i foto: Krzysztof Koziatek Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna, Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

CAM01341 CAM01339

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x