Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Informacja dla rolników z terenu Miasta Mława


poleProducenci rolni z terenu Miasta Mława, których uprawy (rośliny ozime) zostały dotknięte ujemnymi skutkami przezimowania, mogą składać wnioski o szacowanie szkód do Urzędu Miasta Mława (pokój nr 17), w terminie do dnia 31 marca 2016 roku.
Wniosek o oszacowanie szkód należy wypełnić w oparciu o wniosek złożony wcześniej do ARiMR o przyznanie płatności obszarowych. Do wniosku należy dołączyć kserokopię tego dokumentu oraz kopię umowy ewentualnej dzierżawy gruntów.

Formularz wniosku można otrzymać w Urzędzie Miasta Mława (pokój nr 17) lub pobrać ze strony internetowej www.mlawa.pl


Więcej informacji na ten temat można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu: (23) 654 32 96 wew. 302.

źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x