Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

III Gminny Konkurs Wielkanocny podsumowany


sliderW tym roku do konkursu zgłoszono rekordowo dużo, bo aż 140 prac. Głównym kryterium oceny prac były ich walory artystyczne i estetyczne.


W Szkole Podstawowej w Starych Kosinach, w gminie Wiśniewo, 18 marca br. podsumowano III Gminny Konkurs Wielkanocny na najpiękniejszą palmę. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Starych Kosinach i Parafia Rzymsko-Katolicka w Żurominku Kapitulnym.

Oceniano prace w kategoriach Palma Rodzinna i Palma Indywidualna z podziałem wiekowym na klasy 0-III i IV-VI. Oceny dokonała komisja konkursowa. Wybór zwycięzców był bardzo trudny – mówiła podczas podsumowania zasiadająca w składzie jury, Katarzyna Malińska z Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie.

Uroczystość podsumowania konkursu uświetnił program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów z miejscowej szkoły. Dyrektor szkoły Ewa Kowalska pogratulowała uczestnikom pięknych prac konkursowych i złożyła wszystkim obecnym serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Laureatami konkursu zostali:

I MIEJSCE: Witkowski Michał, Cieśluk Katarzyna, Jaroszewski Bartosz i Adam, Jalowiec Michael i Viktoria
II MIEJSCE: Wtulich Kacper, Chmielewski Filip, Górny Adrian, Skuzińska Gabriela i Klaudia
III MIEJSCE: Balcerzak Julia, Balińska Gabriela, Krawczyk Sandra, Jaszczak Otylia, Bucholska Maja, Gołębiewska Patrycja, Kałapus Wiktoria
WYRÓŻNIENIA: Baliński Karol, Lis Dominik, Szczuka Wiktoria, Brysk Natalia, Tokarska Gabriela, Żmijewska Lena, Napirska Kinga i Natalia, Okoński Hubert, Rogowska Patrycja i Wiktoria, Malinowska Nikola

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x