Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

III Gminny Konkurs Wielkanocny podsumowany


sliderW tym roku do konkursu zgłoszono rekordowo dużo, bo aż 140 prac. Głównym kryterium oceny prac były ich walory artystyczne i estetyczne.


W Szkole Podstawowej w Starych Kosinach, w gminie Wiśniewo, 18 marca br. podsumowano III Gminny Konkurs Wielkanocny na najpiękniejszą palmę. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Starych Kosinach i Parafia Rzymsko-Katolicka w Żurominku Kapitulnym.

Oceniano prace w kategoriach Palma Rodzinna i Palma Indywidualna z podziałem wiekowym na klasy 0-III i IV-VI. Oceny dokonała komisja konkursowa. Wybór zwycięzców był bardzo trudny – mówiła podczas podsumowania zasiadająca w składzie jury, Katarzyna Malińska z Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie.

Uroczystość podsumowania konkursu uświetnił program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów z miejscowej szkoły. Dyrektor szkoły Ewa Kowalska pogratulowała uczestnikom pięknych prac konkursowych i złożyła wszystkim obecnym serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Laureatami konkursu zostali:

I MIEJSCE: Witkowski Michał, Cieśluk Katarzyna, Jaroszewski Bartosz i Adam, Jalowiec Michael i Viktoria
II MIEJSCE: Wtulich Kacper, Chmielewski Filip, Górny Adrian, Skuzińska Gabriela i Klaudia
III MIEJSCE: Balcerzak Julia, Balińska Gabriela, Krawczyk Sandra, Jaszczak Otylia, Bucholska Maja, Gołębiewska Patrycja, Kałapus Wiktoria
WYRÓŻNIENIA: Baliński Karol, Lis Dominik, Szczuka Wiktoria, Brysk Natalia, Tokarska Gabriela, Żmijewska Lena, Napirska Kinga i Natalia, Okoński Hubert, Rogowska Patrycja i Wiktoria, Malinowska Nikola

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x