Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Krośnice gm. Stupsk. Zderzenie trzech aut


sliderDo groźnego wypadku doszło dziś (18 marca) na drodze wojewódzkiej 615 Mława-Ciechanów w miejscowości Krośnice gmina Stupsk. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych, pięć osób trafiło do szpitali w Mławie i Ciechanowie.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 14:12. W miejscowości Krośnice gm. Stupsk doszło do zdarzenia z udziałem trzech aut osobowych marki Audi A4, Toyota Avensis i Chevrolet Spark . Pięć osób zostało przewiezionych do szpitali w Mławie i Ciechanowie. Na miejscu zdarzenia pomocy udzielały cztery zastępy JRG Mława, zastęp OSP Stupsk, dwa zastępy JRG Ciechanów i OSP Lekowo. Na miejscu zdarzenia są zespoły ratownictwa medycznego z Mławy i Ciechanowa, oraz policja. Przyczyny zdarzenia ustala policja – informuje mł. brygadier Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

coś dziwnego się dzieje. jakieś tajemnice co do sprawcy , okoliczności…..

jolasia
Gość
jolasia

Czy wiadomo juz czyja wina i czy wszyscy przezyli?

irena
Gość
irena

mlody chloapk tyle tragedi by narobil

janek
Gość
janek

A to w znacznej części wina rodziców. Po co takie samochody: duże i „graty”… Za każdy czyn powinno się odpowiadać, zarówno dobre jak i złe. A czy przeprosiła Osoba Poszkodowanych podwójnie?… Nie!

tomek
Gość
tomek

bez obrazy dla innych młodych kierowców ale takim sprawcom powinni zabierać prawo jazdy ,całe szczęście ze żyją wszyscy.

Ania
Gość
Ania

Powinien ponieść koszty leczenia, rehabilitacji.. prawo jazdy również powinny zostać zabrane na wieczność. 160 na liczniku to o 100 za dużo. Zero myślenia u Pana winnego całej tragedii.