Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietrzeźwy kierowca w Kosinach Starych, kierujący bez uprawnień w Lipowcu Kościelnym


DSC_0002 (3)Kontrole drogowe nadal ujawniają kierowców prowadzących pojazdy w stanie nietrzeźwości, jak też kierujących pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.


Mławska policja w dniu 16 marca 2016 r. o godz. 17.20, w rejonie miejscowości Lipowiec Kościelny, zatrzymała do kontroli drogowej mieszkańca powiatu mławskiego, który kierował pojazdem VW Golf po drodze publicznej pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdu. Sprawę prowadzi KPP Mława pod nadzorem prokuratury.
Zgodnie z art. 244 kodeksu karnego za niestosowanie się do zakazów, obowiązków albo zarządzeń nałożonych orzeczeniem sądu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

W tym samym dniu ok. godz. 21:15, w miejscowości Kosiny Stare; Adam M. lat 35, mieszkaniec powiatu mławskiego, kierował pojazdem marki Opel Corsa, będąc wstanie nietrzeźwości (ponad 1,19 promila).

oprac.JK
źródło : KPP Mława, sierż. szt. Aneta Prusik

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x