Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Światowy Dzień Konsumenta w Mławie


DSC_000915 marca br. przypada Światowy Dzień Konsumenta. W Mławie z tej okazji pracownicy Urzędu Skarbowego, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Powiatowy Rzecznik Konsumentów udzielali indywidualnych porad w zakresie swoich kompetencji.


Z takich porad można było skorzystać w starostwie powiatowym w godzinach 9:00 – 14:00. Dyżurujących pracowników odwiedziło kilkanaście osób, ale tłumów nie było. Organizatorami spotkania była Inspekcja Handlowa oraz Powiatowy Rzecznik Konsumentów z Mławy.

– To pierwsza taka akcja w Mławie. Cieszę się że udało się tą akcję przeprowadzić wspólnie przez kilka urzędów. Myślę że akcja przyjmie się również w przyszłym roku – ocenia Stanisław Wikliński Powiatowy Rzecznik Konsumentów.

JK

DSC_0006

DSC_0011

DSC_0010

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x