Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kryminalni zlikwidowali plantację konopi w domu mławianina.


uprawa 3Mławscy kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskiej, uprawianą w jednym z pomieszczeń budynku mieszkalnego na terenie miasta.  Na plantacji,  wyposażonej  w profesjonalne  urządzenia, policjanci zabezpieczyli 24 krzewy nielegalnej rośliny.


Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 marca na terenie Mławy. Jak wynika z ustaleń wydziału kryminalnego, 45- letni mławianin założył i wyposażył plantację,  wykorzystując jedno z pomieszczeń swojego domu. Policjanci  ujawnili i zabezpieczyli 24 krzewy roślin w różnych stadiach wzrostu. Rośliny znajdowały się w specjalnym namiocie, wyposażonym w system wentylacji i oświetlenia. Ponadto, podczas prowadzonych czynności z wykorzystaniem psa, w budynku policjanci odnaleźli kilka porcji gotowego suszu konopi indyjskiej.   Właściciel  nielegalnej uprawy został zatrzymany w mławskim areszcie. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii , za uprawę konopi oraz posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

uprawa2 uprawa 1

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Policmajster
Policmajster
7 lata temu

Akcja na miarę zatrzymania Escobara! Widać profesjonalna, działająca na dużą skalę plantacja. Tony produkowanego suszu przekładały się na miliardy narkodolarów i tysiące zrujnowanych życiorysów. Uczcijmy pamięć ofiar tego gangu minutą ciszy i butelką piwa z pobliskiego całkowicie legalnego monopolowego. Na zdrowie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x