Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pracownicy inspekcji pracy, inspekcji handlowej, urzędu skarbowego i sanepidu zapraszają mieszkańców Mławy i powiatu


shopDzisiaj (15 marca) obchodzony jest Światowy Dzień Konsumenta. W tym roku z tej okazji Inspekcja Handlowa z Ciechanowa z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Mławie organizuje w budynku Starostwa w godz.9.00- 14.00 dzień otwarty dla konsumentów.


Dyżurujący przedstawiciele Urzędu Skarbowego, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Państwowej Inspekcji Pracy będą udzielali indywidualnych porad w zakresie swoich kompetencji. Inspekcja Handlowa przyjmie wnioski o mediację w sprawach sporów konsumenckich, Urząd Skarbowy udzieli wsparcia w zakresie elektronicznego wypełniania dokumentów podatkowych itd.

Od szeregu lat Inspekcja Handlowa mająca ustawowe zadania ochrony interesów konsumentów w Światowym Dniu Konsumenta podejmuje różnego rodzaju działania edukacyjne, informacyjne i promocyjne z udziałem lokalnych mediów propagując uprawnienia konsumentów i udzielając porad w indywidualnych sprawach konsumenckich.

oprac. JK
źródło: Delegatura Inspekcji Handlowej w Ciechanowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x