Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. 150 litrów nielegalnego alkoholu w garażu


alkoholMławscy kryminalni, w wyniku  prowadzonych ustaleń, ujawnili i zabezpieczyli 150 litrów  alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Nielegalny towar posiadał mieszkaniec  Mławy.


Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 14 marca na jednym z mławskich osiedli. Policjanci zatrzymali 27- letniego mławianina, który w wynajmowanym garażu przechowywał 150 litrów alkoholu w 5- litrowych butelkach po wodzie mineralnej. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi wysoka kara grzywny. Sprawa zostanie przekazana do Urzędu  Celnego  w Ciechanowie.

Źródło: KPP Mława

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x